Výroba

Dělník ve výrobě / balení

K této pozici nabízíme náborový bonus 10 000 Kč.

Informace o pozici

Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Typ pracovního poměru HPP
Délka pracovního poměru 1 rok, poté prodloužení
Možný nástup Ihned
Dovolená 20 dní
  • Směnnost

    Třísměnný režim 37,5 hod. / týdně (ranní, odpolední, noční)

  • Požadavky na pozici

    Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost • ochotu pracovat v chladném prostředí • technickou schopnost obsluhovat stroje • smysl pro pořádek a čistotu • zkušenosti v potravinářském odvětví výhodou.

  • Náplň práce

    Balení párků a klobás na automatických balících linkách • ruční balení celých kusů salámů a uzených mas do sáčků • zodpovědnost za manipulaci se svěřenými stroji • kontrola kvality produktů.

  • Benefity

    Náborový bonus 10 000 Kč • zázemí v české rozvíjející společnosti s dlouholetou tradicí • perspektivu dlouhodobého zaměstnání • výkonnostní odměny • docházkový bonus ve výši 3 000 Kč / kvartál • zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů • obědy za 30 Kč • odměny při pracovních a životních jubileí • odměny při odchodu do důchodu • práci v přátelském kolektivu

Ucházejte se
o tuto pozici

Chcete-li se ucházet o tuto pozici nebo máte nějaké otázky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře nebo kontaktujte paní Radku Mičanovou na tel.: +420 604 297 088 nebo na e-mail: radka.micanova@chodura.cz

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru