01/07/2021

Otevřeli jsme novou franchisovou prodejnu Chodura v Plzni

Rozšiřujeme sít svých značkových prodejen Chodura a ve středu 8. 6. 2021 jsme přivítali první návštěvníky v naši další nové franchaisové prodejně v Plzni na ulici Zbrojnická 111/3

Otevřeli jsme novou franchisovou prodejnu Chodura v Plzni

Zákazníci budou mít možnost si každý den nakoupit čerstvé maso, uzeniny a masové speciality Chodura vyráběné s tou největší pečlivostí v srdci Beskyd. Samozřejmostí jsou připraveny týdenní akční nabídky nejoblíbenějších produktů - jako jsou šunky nejvyšších jakostí, špekáčky, klobásy nebo trvanlivé salámy nebo zdravější řada našich výrobků se sníženým obsahem soli.

Součástí prodejny je také bistro s grilem, kde vaříme pro zákazníky každý den teplá jídla včetně polévky. Mezi nejoblíbenější patří tradiční Chodurova sekaná nebo grilovaná kuřata, panenka v županu a pečené kolena. Součástí prodejny je také doplňkový sortiment, jako jsou čerstvé sýry, lahůdky, chlebíčky a také koláčky.

"Velké poděkování patří našim věrným zákazníkům, kteří vyhledávají kvalitní výrobky a my tak můžeme rozšiřovat síť našich prodejen, kde nabízíme opravdu široký sortiment masových specialit včetně těch sezónních - jako jsou zabijačkové nebo oblíbené grilovací výrobky", které jsou vyrobeny přesně podle tradičních řeznických receptur.

Prodejna Chodura - Zbrojnická 111/3 Plzeň-  otevřeno po - pá od 7:00 do 17:30.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru