07/11/2023

Jsme opět chuťovka! Naše produkty triumfují v prestižní soutěži "Česká chuťovka"

Získali jsme ocenění "Česká chuťovka" pro naše potravinářské výrobky, které v soutěži vynikly svou chutí, kvalitou a vzhledem.

Jsme opět chuťovka! Naše produkty triumfují v prestižní soutěži "Česká chuťovka"

S hrdostí oznamujeme, že naše produkty získaly prestižní ocenění v soutěži "Česká chuťovka". Toto vítězství nám potvrzuje vynikající kvalitu a chuť našich potravinářských výrobků.

Soutěž "Česká chuťovka" není jen o několika jarých slovech. Každý rok se na podzim sejde hodnotitelská komise složená z nezávislých odborníků s vysokým kreditem. Tato komise je garantem fair play a zajišťuje, že soutěž probíhá s maximální regulérností. Odbornými garanty jsou instituce s tradicí a renomé - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze a VOŠ, Gymnázium, SPŠ a SOŠ PODSKALSKÁ, která také slouží jako místo samotného hodnocení.

Hlavním kritériem, které naše produkty splnily s přehledem, jsou vynikající chuťové parametry. Pro nás je však samozřejmostí i vysoká kvalita, která je jakýmsi předpokladem úspěchu. Ovšem nesmíme zapomenout ani na vzhled a konzistenci našich výrobků, což jsou rovněž klíčové aspekty hodnocení.

Celý proces soutěže je postaven na transparentnosti a nulové toleranci vůči manipulaci s výsledky. Složení hodnotitelské komise a anonymní způsob výběru vítězných potravin zajišťují, že ve hře není prostor pro jakékoli pochyby.

Ocenění v soutěži "Česká chuťovka" není jen oceněním. Je to potvrzení naší oddanosti kvalitě a dokonalému spojení výborné chuti s českým původem potravin. Společnost Chodura není jen názvem na obalu – je to záruka pro vaše chuťové pohárky. Vyberte si to nejlepší: Chodura šunka od kosti se sníženým obsahem soli, Chodura šunkové párky se sníženým obsahem soli, Chodura mini salámky.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru