12/06/2020

Grilovací sezóna je opět tady. Letos jsme se zaměřili na zdravý životní styl

Tradičně oblíbené, ale i zcela nové grilovací speciality jsou již na pultech prodejen Chodura i velkých řetězců. V letošní grilovací sezóně jsme se zaměřili na zdravý životní styl. V nabídce tak nově najdete párečky se sníženým obsahem soli.

Grilovací sezóna je opět tady. Letos jsme se zaměřili na zdravý životní styl

Párečky se sníženým obsahem soli, jsou vhodné pro lidi s vysokým tlakem nebo nemocí ledvin, pro které je nadměrná spotřeba soli nevhodná.

"Snížený obsah soli je skvělý benefit také pro děti. V nabídce máme celkem šest druhů grilovacích párečků s různými příchutěmi. Mezi nejprodávanější patří ty s mědvědím česnekem, nivou nebo tvarůžky. Z klobásek jsou pak nejvyhledávanější Staroměstská a Gazdovská, které vynikají svoji originální chutí díky kvalitnímu zpracování,“ řekl výkonný ředitel Beskydských uzenin Jiří Mironidis.

Jedničkou v grilovací sezóně už dlouhá léta zůstává špekáček. Ten tradiční Chodurův se stále vyrábí podle původní rodinné receptury.

„Pokud je špekáček poctivě udělaný, tj. obsahuje alespoň 50 % masa, nad ohněm nepraská, zůstává pružný, nevysuší se a zachovává si chuť po čerstvé uzenině, ten náš obsahuje 75 % libového masa a důležitý je rovněž obsah špeku. Jeho harmonická chuť je pak daná kombinací přírodního koření.“ Přiblížil recept majitel firmy Petr Chodura.

Na pultech prodejen Chodura je také Čertovský špekáček, který je oblíbený pro jemně ostřejší chuť.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru